1 вересня – День знань і старту нового 2023-2024 н.р.

Кожен новий навчальний рік несе для нас усіх нові випробування. На жаль, сьогодні це світле свято проходить у непростий для нашої країни час, не для усіх студентів лунає перший дзвоник. Але це свято залишається актуальним і урочистим, воно наповнене квітами, приємними словами та щирими посмішками. У п’ятницю, 1 вересня, у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький…

Кожен новий навчальний рік несе для нас усіх нові випробування. На жаль, сьогодні це світле свято проходить у непростий для нашої країни час, не для усіх студентів лунає перший дзвоник. Але це свято залишається актуальним і урочистим, воно наповнене квітами, приємними словами та щирими посмішками.

У п’ятницю, 1 вересня, у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» розпочалися урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Вітальну промову виголосив директор закладу Войцехівський Костянтин Францович. Він висловив сподівання, що новий навчальний рік буде багатим на добрі здобутки усіх студентів у навчанні.

Від імені кураторів звернулася до першокурсників Осадчук Алла Станіславівна, яка побажала їм наснаги, цікавого, захопливого і дивовижного навчання.

Із Молитвою за Україну виступила Турлюк Світлана Вікторівна . Студенти та викладачі вшанували пам’ять усіх героїв, які віддали своє життя за незалежність та суверенітет нашої держави.

Особливої атмосфери додали українські пісні у виконанні викладачів коледжу Н.А. Давидовського , Д.В. Пауткіна , Й.Ф. Машталяра та студентки-першокурсниці Барської Іванни.

У цей день хтось вперше переступив поріг нашого закладу освіти, а хтось – став студентом останнього курсу у рідному коледжі. Попереду усіх чекає нова і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки стануть для вас незабутніми і найкращими! Дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчатися і радіти!!!