«100 небесних ангелів»

Ангели Майдану…. Небесна сотня білих журавлів, Душа, яких летить під небесами, Ніхто із Вас вмирати не хотів, Хай вічна пам’ять лишиться за вами…        До Дня Героїв Небесної Сотні зі студентами КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» було проведено низку творчих майстерень під назвою  «100 небесних ангелів» на знак пам’яті про події Майдану 2014 року.         Під…

Ангели Майдану….

Небесна сотня білих журавлів,

Душа, яких летить під небесами,

Ніхто із Вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам’ять лишиться за вами…

       До Дня Героїв Небесної Сотні зі студентами КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» було проведено низку творчих майстерень під назвою  «100 небесних ангелів» на знак пам’яті про події Майдану 2014 року.

        Під час проведення майстерень, студенти згадували передумови Революції Гідності та ознайомились з фінальним та найбільш трагічним етапом Революції, подіями, що розвивалися в Києві 18-20 лютого, коли тодішня влада замість мирного врегулювання ситуації віддала злочинний наказ застосувати зброю і зробити «зачистку» Майдану.

        Тисячі поранених і майже сто людей було вбито спецпризначенцями. Серед них люди різних віросповідань та професій. Рушійною силою Революції сміливо можна назвати українських студентів. Кожен із загинувших мав свою сім’ю, друзів, захоплення і уподобання. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Кожен з них був справжнім патріотом своєї Батьківщини, вболівав за її долю, прагнув добра та кращого майбутнього.

        Пам’ять про Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО та Героїв України нашого часу, усіх, хто поклав своє життя за нашу незалежність – житиме вічно у наших серцях. А з нею будуть жити наші Герої. Бо Герої – не вмирають!