Шановна наукова спільното, приємно повідомити, що Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» включили нашу VІ  Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Філологічні горизонти: науковий, лінгводидактичний, філософський, соціальний, інклюзивний, національно-патріотичний вектори» – «Philological horizons: scientific, linguistic, didactic, philosophical, social, inclusive, national-patriotic vectors» до Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої…

Шановна наукова спільното, приємно повідомити, що Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» включили нашу VІ  Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Філологічні горизонти: науковий, лінгводидактичний, філософський, соціальний, інклюзивний, національно-патріотичний вектори»«Philological horizons: scientific, linguistic, didactic, philosophical, social, inclusive, national-patriotic vectors» до Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2024 році (Лист ІМЗО №21/08-1560 від 13.09.23 р.).

Запрошуємо Вас брати участь у науково-практичних заходах, які відбуватимуться на базі Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» (17-18 жовтня 2024 р.).

Тримаймо освітній фронт, учімося й розвиваймося попри все, стіймо на обороні української мови, культури й освіти!

Обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!

З повагою модератор конференції к.ф.н. Надія Скрипник.