15.03.2024р. к.ф.н. Скрипник Надія була учасником V Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм» (Обласний коледж «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської обласної ради). Під час пленарного засідання висвітлювалися актуальні питання в галузях педагогіки, психології, мовознавства; особливості академічної доброчесності в ЗВО;  гендерні питання у контексті викладання мови й літератури у ЗО: на матеріалі сучасної жіночої поезії; цікавою та потрібною була доповідь про використання штучного інтелекту в освіті − переваги та недоліки, огляд основних інструментів. Учасники конференції отримали сертифікати та мали можливість опублікувати свої тези у збірнику.