За результатами творчого проєкту в межах Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови за ініціативи Освітньої платформи Національного фестивалю «Код Нації» наші студенти є лауреатами у таких номінаціях: 1. Номінація фотокросинг (75 учасників) – Кравчук Дарія разом зі студентами 31-УМ(б) групи (керівник – к.ф.н. Надія Скрипник) підготували світлину «Українська мова – мова НЕСКОРЕНИХ».

1. Номінація відеоробіт. Декламування віршів. (479 учасників) Хмельницька Ярослава 11-М група – (керівник – Ольга Бережанська). Декламувала поезію Ліни Костенко «Біль єдиної зброї».
  2. Номінація відеоробіт. Маніфест «Мова – Код Нації» (75 учсників). Барська Іванна 11-М група – (керівник – Ольга Бережанська). Декламувала поезію Ліни Костенко «Ти знаєш, мови кращої нема, ніж українська мова» та виконувала пісню на слова та музику Василя Клименка «Українська мова».
    Учасниками Національного фестивалю були: студентка 31-УМ(б) групи Ільченко Анжела у номінації відеоробіт, декламування віршів.
    Окрім участі в Конкурсі усі учасники мали можливість перерахувати благодійні внески на допомогу Збройним силам України. Благодійні внески спрямовуються на рахунок Благодійного Фонду «Відсоток Небайдужих». Конкурс відбувається з 5 лютого 2024 року по 31 березня 2024 року наразі очікуємо дипломи та дарунки, які будуть надіслані до 31 березня.
    Щиро радіємо та пишаємося успіхами НАШИХ талановитих студентів.