«16 днів проти насильства»

Студенти та викладачі Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно педагогічний коледж» долучилися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства». Метою заходів було привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У межах акції, спільно з психологом Вінницького міського центру соціальних служб Ковиліною Іриною провели…

Студенти та викладачі Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно педагогічний коледж» долучилися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

Метою заходів було привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У межах акції, спільно з психологом Вінницького міського центру соціальних служб Ковиліною Іриною провели здобувачів освіти по Маршрут безпеки. П’ять локацій допомогли в максимально короткий час засвоїти максимум знань щодо профілактику ВІЛ/СНІДу, протидії торгівлі людьми, домашньому насильству, ґендерної дискримінації та булінгу в освітньому середовищі. Студенти коледжу пройшли ігрофікований онлайн-квест «Живи без ілюзій». Квест, розроблений громадською правозахисною організацією Ла Страда Україна, мав на меті показати в ігровому форматі, що таке аб’юзивні стосунки, які види насильства можуть бути та що таке сексуальні домагання та сталкінг, ознайомилися з алгоритмом дій, якщо ви постраждали від домашнього насильства.

Студенти коледжу та викладачі пройшли он-лайн тест «Що для тебе насильство?», який допоміг розібратися як відрізнити агресію від конфлікту. З метою підвищення рівня поінформованості студентів щодо проблеми торгівлі людьми, формування уявлення про суть, з’ясування причин та наслідків, форм, позбавитися небезпечних стереотипів щодо цієї проблеми, викладачами коледжу були проведені виховні години на тему: «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно» Участь в акції – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності всіх учасників освітнього процесу щодо форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя.