Із року в рік зростають вимоги до школи, до рівня знань її учнів, їх вихованості. Зростають вимоги до професійного росту майбутнього вчителя, його фахово-компетентнісного рівня. Тому важливою складовою діяльності факультету педагогіки та фінансово-економічної діяльності є співпраця із закладами загальної середньої освіти міста Вінниці та Вінницької області.04.05.2023р. декан факультету, канд. пед. наук Майданик О.В., ст. викл.…

04.05.2023р. декан факультету, канд. пед. наук Майданик О.В., ст. викл. кафедри шкільної педагогіки, психології та окремих методик Надкернична Л.І. разом з групою 41-Ш відвідали приватний заклад освіти «Вінницький ліцей «Амадея»»- школу нового формату, школу із новими стандартами.

Майбутні педагоги ознайомились із навчально-методичним забезпеченням закладу та методикою роботи з учнями. Серед найяскравіших вражень – організація освітнього простору в «Амадеї». Їх вразили затишні кімнати для занять (кожен клас «має» свій колір і розрахований максимум на 12 учнів), охайна їдальня, ігрова кімната, спортивний майданчик та навіть павільйон для проведення занять на свіжому повітрі. У школі діє програма «Навчання підтримки» для учнів, що мають труднощі із засвоєнням програми.

Наприкінці зустрічі засновниця та керівниця закладу пані Інна Яворська відповіла на запитання студентів та зазначила, що в основі взаємодії школярів
та вчителів «Амадеї» лежить своєрідний діалог-підтримка, у якому кожен знає деякі правила:

1. Прислухатися до думки один одного.
  2. Разом приймати рішення.
  3. Нести відповідальність за свої вчинки.
    Це допомагає створити справді дружню атмосферу в навчальних аудиторіях!