Сьогодні українці святкують День вишиванки, а КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” підтримує традицію #ВИШИВАНКАФЕСТ, підлаштовуючи під сучасні реалії. Наша країна відвойовує право бути незалежною. Українці довели свою незламність цілому світу. Тому сьогодні вишиванка – це не просто народний одяг, оберіг від лиха, кодування національної ідентичності. Наша вишиванка – це вже не лише розмаїття вишиваних символів, а…

Наша країна відвойовує право бути незалежною. Українці довели свою незламність цілому світу. Тому сьогодні вишиванка – це не просто народний одяг, оберіг від лиха, кодування національної ідентичності. Наша вишиванка – це вже не лише розмаїття вишиваних символів, а й піксель військових, які оберігають мир і спокій інколи ціною власного життя.

“Унікальний орнамент на військовому пікселі. Незламний символ національної свідомості, ідентичності, єдності та майбутньої Перемоги нашого народу”, – написав Залужний у своєму телеграм-каналі.

Публікуємо ці світлини з Україною в серці, з вірою в Перемогу й безмежною вдячністю за щоденний подвиг українським захисникам, захисницям та волонтерам🇺🇦

Розмалюймо цей день яскравими фарбами, аби утвердити, що наш народ живий, усупереч усім “старанням” ворогів.