У межах проведення IX Всеукраїнської науково-практичної  конференції «Сучасна лінгводидактика в Новій українській школі: проблеми, пошуки, здобутки», 26 квітня 2023 р., з ініціативи Надії Скрипник та за підтримки керівництва закладу в особі в.о. директора Войцехівського К. Ф., проведено благодійну акцію з метою допомоги ЗСУ. Цьогоріч, окрім ґенерації нових ідей в контексті вирішення актуальних проблем сучасної лінгводидактики, учасники спільними…

Цьогоріч, окрім ґенерації нових ідей в контексті вирішення актуальних проблем сучасної лінгводидактики, учасники спільними зусиллями підтримали тих, хто дає нам можливість працювати на освітянській ниві.

У результаті нашої з вами співпраці було зібрано 8000 грн. і переказано на 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду ЗСУ (для придбання автівки), у якій служить Корніюк Ю. В.  чоловік нашої колеги Корніюк С. О..Ми надзвичайно раді нашій співпраці і тому, що можемо долучитися до такої важливої для кожного справи.