«…я відчуваю солов’їні сльози                                              нашої мови»                                                         (Станіслав Новицький) 21 лютого 2024 р. у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» з нагоди Міжнародного дня рідної мови відбулася творча зустріч викладачів і здобувачів освіти (31-УМ(б), 11-УМ(б), 12-Ш) з відомим українським поетом Станіславом Новицьким, лауреатом  численних літературних премій, серед яких премія імені Лесі Українки, імені…

«…я відчуваю солов’їні сльози

нашої мови»

(Станіслав Новицький)

21 лютого 2024 р. у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» з нагоди Міжнародного дня рідної мови відбулася творча зустріч викладачів і здобувачів освіти (31-УМ(б), 11-УМ(б), 12-Ш) з відомим українським поетом Станіславом Новицьким, лауреатом  численних літературних премій, серед яких премія імені Лесі Українки, імені Олеся Гончара, Леоніда Глібова, імені Юрія Тітова,  імені Павла Тичини, імені Тараса Мельничука («Князь роси») та ін. До нашого Коледжу поет завітав з групою молодих митців, студентів командно-штабного факультету Національної Академії Національної гвардії України, де він нині навчається. Звучали вірші і пісні (виконавець Тарас Редзій). Зустріч пройшла в надзвичайно теплій атмосфері, сповненій любові до  української мови і глибокої вдячності ЗСУ за можливість вільно жити і навчатися на рідній землі. Здобувачі освіти нашого закладу доторкнулися  не лише до поетичного слова митців, а й мали нагоду почути відповіді на питання, які вони ставили авторам. Загалом зустріч була цікавою та корисною. У творчому заході взяли участь і виступили заступник директора  з виховної роботи коледжу Турлюк С. В., декан філологічного факультету, к.п.н., доц. Марценюк О. Г. та заступник декана філологічного факультету з виховної роботи Сорочан А. М., завідувач кафедри української філології, к.ф.н. Скрипник Н. І.  та інші викладачі коледжу. Захід підготували і провели член Національної спілки письменників України, к.ф.н., доц. кафедри української філології Яковенко Т. В. спільно з працівниками бібліотеки Коледжу. Щиро дякуємо за гостинність колективу та завідувачу бібліотеки Смірновій С. М.