«Безпека життя – понад усе!»

19 квітня в коледжі було проведено об’єктове тренування за темою : “Організація захисту здобувачів освіти, викладачів і техперсоналу при загрозі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру. Відпрацьовувалася ввідна навчальна ситуація ” Замінування коледжу. ” Начальник штабу ЦЗ коледжу В.Рубан довів чіткий алгоритм дій кожного в умовах даної небезпеки. У заході також взяли участь офіцери Вінницького районного управління ДСНС області капітан Мельник А.В. і старший лейтенант Хмеляр О.І. Рятувальники предметно, з використанням стендів роз’яснили, яку небезпеку несуть вибухові пристрої як заводські,так і саморобні. В цілому даний навчальний захід пройшов цікаво , з користю для всіх, кому небайдужа власна безпека.