Челендж пам’яті “Крути – Гостомель”.

8 лютого 2024 року, в КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” відбувся челендж пам’яті “Крути – Гостомель”. На захід був запрошений співробітник Центрального міжрегіонального відділу УІНП Олексій Серветнік, який зазнайомив учасників заходу з передумовами, перебігом та значенням бою під Крутами між українськими Захисниками та московсько-більшовицькими загарбниками 29 січня 1918 року. Було про 8 лютого 2024 року, на…

8 лютого 2024 року, в КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” відбувся челендж пам’яті “Крути – Гостомель”. На захід був запрошений співробітник Центрального міжрегіонального відділу УІНП Олексій Серветнік, який зазнайомив учасників заходу з передумовами, перебігом та значенням бою під Крутами між українськими Захисниками та московсько-більшовицькими загарбниками 29 січня 1918 року. Було про

8 лютого 2024 року, на запрошення КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” співробітник Центрального міжрегіонального відділу УІНП Олексій Серветнік взяв участь у просвітницькому заході для викладачів та студентів закладу.

Під час заходу, співробітник Інституту зазнайомив учасників з передумовами, перебігом та значенням бою під Крутами для української держави та українців в реаліях більшовицько-української війни 1917-1918 рр., так і сучасної російсько-української війни.

“У Крутах вирішувалася доля молодої української держави. Більше п’яти сотень відважних юнаків та чоловіків зробили свій вибір – виступили проти російської військової агресії, стали на захист України. Вони були різного походження: діти селян, робітників, священників; військові, студенти, гімназисти. Хтось мав бойовий вишкіл, а хтось уперше взяв до рук зброю. Але всі вони розуміли головне – Україна потребує їхнього чину” – зауважив Олексій Серветнік.

Дякуємо за змістовну, цікаву доповідь та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Тримаємо освітній фронт!

Слава Україні!

Героям Слава!