День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Герої не вмирають. Просто йдуть з Майдану в небо. У лицарі зі смерті. Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть… Героям слава вписано у серці… Мар’яна Савка, 22.02.2014 20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності. Куратор Тетяна Федчишина спільно зі студентами…

Герої не вмирають.

Просто йдуть з

Майдану в небо.

У лицарі зі смерті.

Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть…

Героям слава вписано у серці…

Мар’яна Савка, 22.02.2014

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності.

Куратор Тетяна Федчишина спільно зі студентами 21-Д групи провели ряд заходів із вшанування Героїв : відвідали відділ війни у Краєзнавчому музеї (викладач Інна Рокіцька), проведено ряд бесід, долучились до коледжного заходу “100 Небесних ангелів”. На майстер-клас із виготовлення ангелів запросили викладача організації та методики образотворчої діяльності в ЗДО Наталію Хоміцьку. Щиро дякуємо Мирославі Юрченко за ідею пам’яті Героїв, яка пронизує серце кожної української сім’ї.

Шана усім Героям! Наша мета: передати вічний спомин майбутнім поколінням!