День відкритих дверей

18 травня 2024 року Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» гостинно відчинив двері перед вступники та їх батьками, аби ближче познайомити всіх охочих з освітніми програмами та спеціальностями, за якими відбувається підготовка фахівців у закладі. Переконані, що інтерес до цієї зустрічі викликаний бажанням стати частинкою дружньої коледжної родини. З вітальним словом до присутніх звернувся…

18 травня 2024 року Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» гостинно відчинив двері перед вступники та їх батьками, аби ближче познайомити всіх охочих з освітніми програмами та спеціальностями, за якими відбувається підготовка фахівців у закладі. Переконані, що інтерес до цієї зустрічі викликаний бажанням стати частинкою дружньої коледжної родини.

З вітальним словом до присутніх звернувся Костянтин Францович ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ – в. о. директора коледжу, Відмінник освіти України, нагороджений нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України «Антон Макаренко» та «Василь Сухомлинський».

Про особливості вступної кампанії 2024 року розповіла Юліана БЕЛІНСЬКА, помічник директора з профорієнтаційної роботи та організації прийому, відповідальний секретар приймальної комісії.

Художніми номерами вражали публіку талановиті викладачі та студенти Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» – Йосип МАШТАЛЯР та Назарій ДАВИДОВСЬКИЙ, а також Народна жіноча хорова капела «СОЛОМІЯ», лауреат та дипломант хорових конкурсів.

Після завершення офіційної частини зустрічі вступники та їх батьки мали змогу ближче поспілкуватися з деканами факультетів та їх заступниками.

Щиро віримо, що саме така спрагла до знань молодь збудує Україну майбутнього – вільну, самобутню та незламну!