Eкологічний квіз “Eco Youth Vin”

30 травня 2023 року у ВОМЦ “Квадрат” за ініціативи Студентської ради Вінниччини та підтримки Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації відбувся екологічний квіз “Eco Youth Vin”.Квіз – це інтелектуальний тимбілдинг, що допомагає згуртовувати колектив, вчить злагоджено працювати в команді та весело і з користю проводити час разом.Головною умовою участі було створення команди…

30 травня 2023 року у ВОМЦ “Квадрат” за ініціативи Студентської ради Вінниччини та підтримки Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації відбувся екологічний квіз “Eco Youth Vin”.
Квіз – це інтелектуальний тимбілдинг, що допомагає згуртовувати колектив, вчить злагоджено працювати в команді та весело і з користю проводити час разом.
Головною умовою участі було створення команди з шести екологічно свідомих чоловік.
Екологічний квіз складався з декількох етапів.
Спочатку команди прийняли участь у дискусії щодо забруднення навколишнього природного середовища України у воєнний час, потім отримали план та методику написання грантових проєктів, а наприкінці необхідно було за 50 хвилин створити власний екологічний проєкт, що є актуальним та цікавим для інвесторів.
Наша команда підійшла до завдання креативно, проявила свої творчі здібності, а найголовніше – здатність працювати в команді, прислухаючись та підтримуючи один одного.
Найвідповідальнішим був момент захисту проєкту, де необхідно було переконати жюрі обрати саме нас. Дівчата, як справжні майбутні педагоги, гідно витримали це випробування і вибороли третє місце, отримавши цінний подарунок від спонсорів.
Такі заходи є дуже корисними для студентської молоді, оскільки формують навички роботи в команді, розвивають вміння дослухатися до думки один одного, правильно сприймати конструктивну критику. А ще – це можливість гарно провести час, знайти нових друзів і поїсти смачної піци під час кава-брейків.