Флористична виставка під назвою “Осінній оберіг”, приурочена Дню Захисників і захисниць України, Дню козацтва, святу Покрови на честь наших славних Воїнів-Захисників!

Якщо в селі твоєму не стріляютьТо це не значить, що нема війниЩоденно спокій наш оберігаютьНа фронті мужні доньки та сини 2 жовтня 2023 року в КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж відбулася флористична виставка під назвою “Осінній оберіг”, приурочена Дню Захисників і захисниць України, Дню козацтва, святу Покрови на честь наших славних Воїнів-Захисників!Метою цього заходу було формування…

Якщо в селі твоєму не стріляють
То це не значить, що нема війни
Щоденно спокій наш оберігають
На фронті мужні доньки та сини

2 жовтня 2023 року в КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж відбулася флористична виставка під назвою “Осінній оберіг”, приурочена Дню Захисників і захисниць України, Дню козацтва, святу Покрови на честь наших славних Воїнів-Захисників!
Метою цього заходу було формування патріотичних почуттів, високих моральних цінностей, національної свідомості, людської гідності, почуття любові до України, формування почуття вишуканості і краси, розуміння прекрасного.
Студенти зуміли поєднати квіткові композиції з різними природними матеріалами та використали різні технології виготовлення. Вони проявили неабиякі творчі здібності до поставленого завдання: тут і композиції із квітів, і щедрі дари ланів, різні вироби з природного матеріалу, фото-малюнки.
Учні 8 та 9 класів Обласного наукового ліцею-інтернату теж долучиись до роботи у виставці «Осінній оберіг». Учні старанно плели обереги, віночки перемоги, ляльки-мотанки, робили Янголів надії та підкови на щастя, малювали, писали слова підтримки та вдячності у молитовниках, адже вони знають : на війні бійцям потрібна підтримка.
Цьогорічні композиції підкорили усіх своєю винахідливістю, оригінальністю, креативністю.
Студенти коледжу та учні ліцею записали відео-звернення до наших захисників, у якому висловили слова підтримки і вдячності за їх нелегку справу, за спокійні дні та ночі.
Ніхто не залишився осторонь у формуванні карти-побажань воїнам, які
ціною свого життя боронять нашу Батьківщину.
Висловлюємо щиру подяку адміністрації коледжу за сприяння у проведенні даного дійства, студентам, учням та їхнім батькам за небайдужість і фантазію у створенні комозицій.
Сьогодні кожен українець та українка бачать своє майбутнє у мирній державі із міцними союзниками! Українці не зупиняються : створюють, будують, навчають, розвиваються, відновлюють… Тому пам’ятаймо якою ціною нам даються спокій і мир у нашому селі, місті, районі, області та країнів цілому.
З молитвою в серці, з вірою в ЗСУ!