І Всеукраїнська науково-методична конференція “Теорія і практика професійної освіти: українська мова та українська література”

23 вересня 2022 р. на базі нашого навчального закладу пройшла І Всеукраїнська науково-методична конференція “ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ: УКРАЇНСЬКА МОВА ТА УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА”.  Роботу конференції було організовано на платформі  Zoom. На початку заходу з вітальним словом від імені адміністрації КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” до учасників конференції звернулася декан філологічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент,…

Роботу конференції було організовано на платформі  Zoom. На початку заходу з вітальним словом від імені адміністрації КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” до учасників конференції звернулася декан філологічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри германської та слов’янської філології Марценюк О. Г., завідувач кафедри української філології, кандидат філологічних наук Скрипник Н.І., а також кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри прикладної лінгвістики та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Січкар С. А.

Співорганізатори конференції: УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ. ФАКУЛЬТЕТ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ. УКРАЇНСЬКИЙ МОВНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ФОНД НАН УКРАЇНИ. МІЖВІДОМЧИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ПРИКЛАДНОЇ ЛІНГВІСТИКИ. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «УМАНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ». ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. А. Ю. КРИМСЬКОГО ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

На пленарному засіданні було презентовано цікаві доповіді на актуальні теми. Окрім організаторів конференції до секційної роботи конференції (Інноваційні аспекти теоретико-методологічної підготовки вчителя української мови та літератури; Проблеми формування педагогічної майстерності вчителя української мови та літератури; Актуальні проблеми мовознавства та літературознавства в освітній проєкції) активно долучилися викладачі, вчителі, магістранти та студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Навчально-наукового інституту гуманітарних наук Університету державної фіскальної служби України, Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка, Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Комунального закладу «Вінницький ліцей № 11», Комунального закладу «Вінницький ліцей № 22», Собківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей».

Хочемо висловити ВАМ усім щиру подяку за участь у конференції, під час якої ми плідно попрацювали в онлайн форматі.