Конкурс студентських авторських творів на патріотичну тематику «Як понесе з України. У синєє море. Кров ворожу…» (Тарас Шевченко).

28.02.2024 р. у межах заходів приурочених Міжнародному дню рідної мови викладачі кафедри української філології провели конкурс студентських авторських творів на патріотичну тематику «Як понесе з України. У синєє море. Кров ворожу…» (Тарас Шевченко). Модератори конкурсу – доц. Яковенко Т. В., к.ф.н. Скрипник Н. І. Два роки Незламності! Два роки віри у беззаперечну Перемогу! Два роки…

28.02.2024 р. у межах заходів приурочених Міжнародному дню рідної мови викладачі кафедри української філології провели конкурс студентських авторських творів на патріотичну тематику «Як понесе з України. У синєє море. Кров ворожу…» (Тарас Шевченко).

Модератори конкурсу – доц. Яковенко Т. В., к.ф.н. Скрипник Н. І.

Два роки Незламності! Два роки віри у беззаперечну Перемогу! Два роки про боротьбу за наше світле Майбутнє!

Нині час, коли «вічні істини» щодня набувають нових сенсів. А такі поняття, як «віра», «сміливість», «патріотизм», «героїзм»,«відвага», «нескореність», «мова» у свідомості кожного українця є не лише одним з найглибших громадянських почуттів, а й інструментом кардинальних змін у національно-патріотичному вихованні молодого покоління.

У творах учасників конкурсу розкривається любов до рідної землі, її історії та героїчного сьогодення, до героїв-захисників України, зображуються почуття щирої відданості рідному народові та борцям за його визволення від російських загарбників.

Члени журі: к.ф.н., доц., член Національної спілки письменників України Яковенко Т. В. (голова);

викладач-методист кафедри української філології, член Національної спілки журналістів України Омелянчик Т. Г.;

заступник декана філологічного факультету з виховної роботи Сорочан А. М.

Гості: викладачі кафедри української філології Клочко Т. В., Мазур Т. А., Бережанська О. Ю., Ненчинська Л. В., Романуха Ю.В.

Усього було зареєстровано 18 учасників.

Усі учасники Конкурсу отримали сертифікати за участь. А їхні керівники – подяку за підготовку.

Переможцям було вручено дипломи І ступеня у номінації «Поезія» –  Ільченко Анжела, Бернатович Дарʼя, Моргун Олександра. Дипломами ІІ ступеня було нагороджено – Схабик Вікторію, Панасюк Дарію, Мельник Анну, Худу Ольгу, Вонсович Олену. Дипломами ІІІ ступеня було нагороджено – Співак Юлію, Вдовіну Катерину, Осипишену Наталію.

У номінації «Проза. Есе» дипломом І ступеня було нагороджено – Ковальчук Вікторію. Дипломами ІІ ступеня було нагороджено – Вечірко Світлану, Нарожну Анну. Дипломами ІІІ ступеня було нагороджено – Козак Ольгу, Петлінську Тетяну.

Місюра Ольга була нагороджена – дипломом ГРАН-ПРІ.

У номінації «Художнє читання»  диплом І ступеня отримала – Барська Іванна.

У номінації «Глядацькі симпатії» переможцем стала – Схабик Вікторія.

Крім дипломів та сертифікатів, усім учасникам подарували книги відомих українських поетів та письменників, а також деяким переможцям пощастило отримати авторську збірку поезій із автографом Яковенко Т. В. та Омелянчик Т. Г.