Партнерська зустріч адміністрації КЗВО “Вінницький гуманітарно -педагогічний коледж” із представниками Української Федерації “Спорт заради розвитку”

Рухова активність і здоров’я – важлива складова могутності нашого народу. Рух позбавляє тривожності, страху, стресу і налаштовує на навчання, нові звершення задля перемоги України. 22 лютого відбулась партнерська зустріч адміністрації КЗВО “Вінницький гуманітарно -педагогічний коледж” із представниками Української Федерації “Спорт заради розвитку” Олексієм Качаном та Віктором Гусєвим, які подарували сучасне нетрадиційне обладнання для фізичного виховання,…

22 лютого відбулась партнерська зустріч адміністрації КЗВО “Вінницький гуманітарно -педагогічний коледж” із представниками Української Федерації “Спорт заради розвитку” Олексієм Качаном та Віктором Гусєвим, які подарували сучасне нетрадиційне обладнання для фізичного виховання, методики фізичного виховання в ЗДО та НУШ.

В.о директора коледжу Костянтин Францович Войцехівський підкреслив важливість спільнодій для патріотичного та фізичного виховання здобувачів освіти. Заступник директора Оксана Когутюк запропонувала умови для партнерства та проведення спільних заходів. Учасники зустрічі продумали застосування інвентарю на заняттях з майбутніми вихователями, вчителями початкових класів, музики, фізичного виховання, іноземних мов нашими поважними викладачами фізкультури та методик.