ПЕДАГОГІЧНИЙ МІСТ “ЯК ТИ?

Традиційним початком останнього курсу випускників спеціальності 013 Початкова освіта є практика «Перші дні дитини в школі». Спостереження за шестирічками – безпосередніми, емоційними, щирими – розчулює всіх. А ще сприяє усвідомленню того, яка непроста робота вчителя. Не проста, але творча, цікава, відповідальна, особливо тепер, в такі складні для нашої країни часи.         Тому заступник директора з…

Традиційним початком останнього курсу випускників спеціальності 013 Початкова освіта є практика «Перші дні дитини в школі». Спостереження за шестирічками – безпосередніми, емоційними, щирими – розчулює всіх. А ще сприяє усвідомленню того, яка непроста робота вчителя. Не проста, але творча, цікава, відповідальна, особливо тепер, в такі складні для нашої країни часи.

        Тому заступник директора з навчально-виховної роботи  Комунального закладу «Вінницький ліцей № 30 ім. Тараса Шевченка» Колісник Ольга Василівна у своєму виступі приділила багато уваги особливостям організації освітнього процесу, підкреслила роль учителя в збереженні ментального здоров’я  учнів, проаналізувала методичні рекомендації, розповіла учасникам педагогічного мосту, що обов’язково повинні мати учні в тривожних рюкзаках. І навіть від цієї продуманості стає моторошно.

        Тим важливіша роль учителя, його уміння співпрацювати з батьками, поводитися з учнями, зберігати спокій і бути завжди доброзичливим, позитивним, терплячим. Пам’ятки батькам, зустрічі за межами школи з дітьми та їх батьками сприяють успішній адаптації першачків, згуртуванню учнівського колективу.

Саме такі форми роботи практикує Гаврилюк Людмила Борисівна – вчитель-методист, сертифікований учитель, експерт із сертифікації вчителів. Її гасло «Не кажи «не вмію», а кажи «навчуся», чесні, відверті відповіді на питання, які цікавили наше студентство, прийшлися до душі всім присутнім.

        Але і самі студенти були не лише слухачами: кожна група підготувала цікавий матеріал, присвячений найактуальнішій темі сьогодення – ментальному здоров’ю українців.

        Як зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців, як сформувати та зберегти ментальне здоров’я дітей? Відповіді на ці питання шукала студентка 21-Ш(б) групи Вікторія Журавель.

        Своїм досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами поділилася студентка тієї ж групи Аліна Лавренюк.

        А студентки 42-Ш групи Макарова Вікторія і Черната Вікторія надали практичні поради, продемонструвавши вправи з нейрографіки, вправи на корекцію дихання.

УЧАСНИКИ ПЕДАГОГІЧНОГО МОСТУ

                  БАЖАЮТЬ УСІМ

         ЗДОРОВЯ,

                    ПЕРЕМОГИ,   

МИРУ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!