Підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»

27 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж». Атестаційна комісія детально проаналізувала діяльність педагогічних, науково-педагогічних працівників у міжатестаційний період та прийняла виважені, об’єктивні рішення шляхом таємного голосування. За результатами атестації прийнято рішення про відповідність педагогічних працівників займаним посадам, присвоєно та підтверджено кваліфікаційні категорії й педагогічні…

27 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

Атестаційна комісія детально проаналізувала діяльність педагогічних, науково-педагогічних працівників у міжатестаційний період та прийняла виважені, об’єктивні рішення шляхом таємного голосування. За результатами атестації прийнято рішення про відповідність педагогічних працівників займаним посадам, присвоєно та підтверджено кваліфікаційні категорії й педагогічні звання.

Члени атестаційної комісії вкотре пересвідчилися у високій професійній компетентності педагогічних працівників закладу, їхній здатності адаптуватися до нових умов освітнього процесу.

Вітаємо усіх педагогічних, науково-педагогічних працівників з успішним проходженням атестації у стінах закладу. Бажаємо подальших творчих та професійних успіхів, постійного самовдосконалення та наснаги у підготовці конкурентоспроможних фахівців.