«Поінформований, значить озброєний»

24 квітня п.р. в коледжі було проведено об|єктове тренування з цивільного захисту населення за темою : «Відпрацювання дій  викладачів, студентів, учнів та технічного персоналу   Вінницького гуманітарно – педагогічного  коледжу при оголошенні сигналу  «Повітряна тривога»  за участю офіцерів уравління з надзвичайних ситуацій Вінницького району старшого лейтенанта Хмеляра О.І.  та лейтенанта Матківського С.О. Прикро, але погодні умови цього…

24 квітня п.р. в коледжі було проведено об|єктове тренування з цивільного захисту населення за темою : «Відпрацювання дій  викладачів, студентів, учнів та технічного персоналу   Вінницького гуманітарно – педагогічного  коледжу при оголошенні сигналу  «Повітряна тривога»  за участю офіцерів уравління з надзвичайних ситуацій Вінницького району старшого лейтенанта Хмеляра О.І.  та лейтенанта Матківського С.О.

Прикро, але погодні умови цього дня, нажаль не дозволили провести даний захід на подвірї коледжу.

Начальником штабу ЦЗ  Рубаном В.О. в ході виступу детально була розібрана надзвичайна ситуація :  « Захоплення в заручники та порядок дій  ».

Офіцерами управління з надзвичайних ситуацій Вінницького району старшим лейтенантом  Хмеляром О.І.  та лейтенантом Матківським С.О.  було проведено практичне заняття щодо поводження громадян з  вибуховими пристроями. 

Також  офіцери ДСНС показали студентам та викладачам , як  користуватися вогнегасником.

Гресько О.П. керівник підрозділу охорони праці та працевлаштування нашого закладу  в своєму виступі звернув увагу усіх присутніх на специфіку реагування студентів при винекненні надзвичайних ситуацій ,зокрема на неухильному дотримання плану евакуаціїї.

В цілому навчальний захід пройшов цікаво із користю для всіх .