Презентація програм кандидатів на посаду голови Ради студентського самоврядування

Сьогодні, 01 березня 2023 року, у комунальному закладі вищій освіти « Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбулася презентація програм кандидатів на посаду голови Ради студентського самоврядування. Цьогоріч бажання очолити студраду коледжу виявили Діана Панченко (11-Ф група), Олександра Саранчук (31-Е група) та Софія Цвик (31-М група), які здобувають освіту за різними спеціальностями, мають різні уподобання. Три претендентки. Три…

Три претендентки. Три різні програми. Одна мета – стати на захист студентства, створити умови для самореалізації, єдиним фронтом обстоювати інтереси незалежної держави.

Нехай переможе найкращий !