I Міжнародний науковий чемпіонат країн Європи, Азії та Африки

В I Міжнародному Чемпіонаті Європи, Азії та Африки взяли участь 1027 учасників, з 59 країн світу. Роботи були подані з 36 галузей науки. Нагороди отримало 216 науковців. Україна зайняла почесне 11 місце в загальнокомандному заліку за країнами. Вітаємо учасників від КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» з Перемогою та Визнанням Наукових Здобутків на Міжнародному Рівні. Срібними призерами…

Вітаємо учасників від КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» з Перемогою та Визнанням Наукових Здобутків на Міжнародному Рівні. Срібними призерами стали Руда Тетяна, Марценюк Олена, Голованюк Валентина, Ненчинська Леся та Литвинюк Аліна! Бронзу вибороли Гаврилюк Оксана, Твердохліб Наталія та Засипкіна Людмила!

Імідж окремого педагога – складова професійного іміджу закладу!