Про IX Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасна лінгводидактика в Новій українській школі: проблеми, пошуки, здобутки»

26 квітня 2023 року викладачі кафедри української філології за підтримки адміністрації КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» організували та провели IX Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасна лінгводидактика в Новій українській школі: проблеми, пошуки, здобутки». Приємно зауважити, що Конференція зібрала понад 150 дослідників із 22 престижних закладів нашої держави.Укотре переглядаючи програму конференції, щиро радіємо її масштабності – і тематичній,…

Укотре переглядаючи програму конференції, щиро радіємо її масштабності – і тематичній, і хронологічній, і географічній.
З вітальним словом виступили: Турлюк С. В., заступник директора з виховної роботи, та кандидат філологічних наук, завідувач кафедри української філології Скрипник Н. І., які побажали учасникам конференції успішної роботи, генерації нових ідей у контексті вирішення актуальних проблем лінгводидактики.
Надзвичайно приємно, що нас, кого приваблює «сучасна освіта», зібралося так багато з різних куточків України.
Щиро дякуємо викладачам і студентам: Національного університету «Острозька академія», Волинського національного університету імені Лесі Українки, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Національного авіаційного університету (м. Київ), Державного податкового університету (м. Ірпінь), Державного університету телекомунікацій (м. Київ), Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської обласної ради, КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», Комунального закладу Львівської обласної ради «Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича», Відокремленого структурного підрозділу «Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету», Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
А також учителям: Комунального закладу «Вінницький ліцей № 22», Комунального закладу «Вінницький ліцей № 11», Комунального закладу «Вінницький ліцей № 23», Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 124» Дніпровської міської ради, Краматорського НВК (ЗОШ №6-ДНЗ), Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради.

Тримаймо освітній фронт, учімося й розвиваймося попри все, стіймо на обороні української мови, культури й освіти! Бо наші захисники стоять на обороні держави і цю можливість нам виборюють! Дякуємо кожному, хто зробив свій внесок у Перемогу! Обов’язково переможемо!