Про підсумки ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед коледжів і технікумів Вінницької області

20 квітня 2023 року на базі нашого коледжу було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед коледжів і технікумів Вінницької області.За результатами олімпіади вперше студентка 2 курсу факультету педагогіки та фінансово-економічної діяльності, групи 21-Е, Гончарук Дарина, посіла почесне 3 місце.Щиро вітаємо Гончарук Дарину та наукового керівника Кириленко Нелю Михайлівну!!

Щиро вітаємо Гончарук Дарину та наукового керівника Кириленко Нелю Михайлівну!!