Про проведення історичного журналу «Крим: окупація і спротив»

До дня відзначення спротиву Криму російській окупації у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» викладачі і студенти факультети педагогіки та фінансово-економічної діяльності провели захід у формі історичного журналу «Крим: окупація і спротив». На формування патріотичних почуттів вплинули емоційні слова ведучих Бойко Богдани та Верзун Оксани. У своєму виступі к. п. н., декан Олена МАЙДАНИК…

До дня відзначення спротиву Криму російській окупації у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» викладачі і студенти факультети педагогіки та фінансово-економічної діяльності провели захід у формі історичного журналу «Крим: окупація і спротив».

На формування патріотичних почуттів вплинули емоційні слова ведучих Бойко Богдани та Верзун Оксани.

У своєму виступі к. п. н., декан Олена МАЙДАНИК відмітила сторінки становлення державності у Криму з найдавніших часів.

Викладач Анна СТАСЕНКО акцентувала увагу на історії Кримської області в складі УРСР та анексії Криму.

Були названі героїчні вчинки спротиву кримсько-татарського народу. Своїми спогадами, переживаннями та залишеними рідної домівки та мріями про повернення поділилася студентка 21-ІМ(б) групи Ібраїмова Сумайя.

Студенти 12-Ш групи під керівництвом викладача Тетяни ОМЕЛЯНЧИК презентували звичаї і традиції культури кримських татар.

Історичний  журнал був доповнений виступом директора Костянтина Францовича Войцехівського, який вселив віру в студентів, що Крим-це Україна і обов’язково буде повернутий до її складу.

 Студенти присутні на заході мали можливість ознайомитися із виставкою «Крим. Нескорений», яку організували працівники бібліотеки коледжу.