Про результати роботи круглого столу «Професійна кваліфікація – це відповідність займаній посаді, підтверджена/присвоєна кваліфікаційна категорія чи педагогічне звання»

Наразі у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» триває атестаційна кампанія 2023-2024 року, яка проходить за новим Положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805. Атестація для науково-педагогічних, педагогічних працівників – це випробування, зайвий клопіт чи стимул активізації професійної діяльності, підвищення ефективності праці, форма морального та…

Наразі у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» триває атестаційна кампанія 2023-2024 року, яка проходить за новим Положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805.

Атестація для науково-педагогічних, педагогічних працівників – це випробування, зайвий клопіт чи стимул активізації професійної діяльності, підвищення ефективності праці, форма морального та матеріального стимулювання? Саме відповідь на це питання знаходили педагоги коледжу під час роботи круглого столу «Професійна кваліфікація – це відповідність займаній посаді, підтверджена/присвоєна кваліфікаційна категорія чи педагогічне звання», який відбувся в закладі 23 січня 2024 року.

Захід пройшов в атмосфері конструктивного діалогу. Вкотре значна увага в коледжі приділяється підготовці, навчанню та подальшому професійному розвитку педагогічних кадрів. Консультативна допомога та своєчасна методична підтримка педагогів в особі методиста коледжу Рудої Тетяни Вікторівни дозволяє викладачам пройти атестацію безболісно і з великою користю для себе та майбутньої професійної діяльності. Учасники заходу обговорили нормативно-правові аспекти, поділилися баченням складних моментів у питаннях проведення атестації освітян, почули корисні поради щодо підготовки та успішного проходження атестації.