Клуб правових дебатів

До участі в “Клубі правових дебатів” долучилися студенти Комунального закладу вищої освіти “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж”. Шляхом жеребкування обирали картку, яку позицію мають відстоювати – “за” чи “проти” обраної теми. Представники нашого закладу прийняли участь в обговоренні теми: “Гендерна рівність чоловіка та жінки”. Активну участь прийняли студентки 21-Ш групи:Танасієнко Світлана та Присяжнюк Ольга, 31-Ш групи: Горобець…

Шляхом жеребкування обирали картку, яку позицію мають відстоювати – “за” чи “проти” обраної теми. Представники нашого закладу прийняли участь в обговоренні теми: “Гендерна рівність чоловіка та жінки”. Активну участь прийняли студентки 21-Ш групи:Танасієнко Світлана та Присяжнюк Ольга, 31-Ш групи: Горобець Дарина, Гуменна Світлана, Нуца Олеся за керівництвом викладача кафедри суспільно-гуманітарних наук Плотицької Юлії Петрівни.

“У нас є декілька спікерів, наш капітан. Якщо ми обираємо “за” – маємо довести свою позицію, якщо нам випадає “проти” – маємо також аргументувати свою думку. Я вже не вперше беру участь у такому заході. Такі дебати допомагають нам навчитися краще висловлювати власну думку, аргументувати її.

Крім того, це чудова можливість знайти нових друзів”, – говорить студентка третього курсу нашого коледжу Дарина Горобець .

Робота Клубу буде продовжуватися за участі наших студентів, адже вони виявляють бажання та зацікавленість для участі в дебатному русі.