Про участь у Всеукраїнському Марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря»

На Всеукраїнському Марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря», який укотре зініціював Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти наш заклад представив творчий колектив 22-ІМ групи під керівництвом Тетяни Клочко, викладача кафедри української філології.У відеороботі відображено хроніку Великої війни, яка почалася 24 лютого 2022 року текстами Т.Г. Шевченка.На жаль, досі до болю відгукуються ці уривки , але…

На жаль, досі до болю відгукуються ці уривки , але водночас утверджується віра в перемогу. У ці Шевченківські дні особливо надихаємося Кобзаревими словами.