Відкрите засідання гуртка « Історія України. Готуємося до ЗНО» у формі вікторини «Ми Українці»

27 березня на факультеті педагогіки та фінансово-економічної діяльності проведено відкрите засідання гуртка "Історія України. Готуємося до ЗНО" у формі вікторини "Ми Українці"

27 березня в рамках декади відділення профільної середньої освіти за професійним спрямуванням на факультеті педагогіки та фінансово-економічної діяльності викладачем суспільних дисциплін Стасенко А.М. було проведено відкрите засідання гуртка “Історія України. Готуємося до ЗНО” у формі вікторини “Ми Українці”. Гра пройшла у доброзичливій, позитивній атмосфері, де гуртківці мали змогу проявити себе та закріпити пройдений матеріал.