Про захист курсових досліджень студентів факультету педагогіки та фінансово-економічної діяльності

На факультеті педагогіки та фінансово-економічної діяльності КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” розпочато підведення підсумків професійної підготовки студентів випускних груп у Дослідження у формі захисту курсових робіт. Актуальні проблеми стали предметом творчої пошукової роботи майбутніх фахівців. У захисті студентських робіт взяли участь декан факультету к.п.н. Майданик О.В., її заступники, наукові керівники, викладачі та студенти факультету.