Засідання “Клубу правових дебатів”

03 травня 2023 року у Транспортному коледжі відбулося засідання “Клубу правових дебатів”, де прийняла участь команда нашого коледжу з числа студентів 21-Ш та 31-Ш групи у обговоренні цікавої та актуальної теми “Досліди над тваринами у нацкових дослідження: за чи проти”. Команда нашого коледжу гідно представила позицію ПРОТИ дослідів над тваринами, влучно аргументуючи свою думку щодо даного питання, спираючись на чинне законодавство України та міжнародні акти ратифіковані Україною. Щиро дякуємо адміністрації, виклаладачам та команді Транспортного коледжу за цікаву гру та гарно проведений час; службі у справах дітей Вінницької міської ради за можливість приймати участь у клубі та представляти власну позицію.