Семінар заступників директорів з навчальної роботи ЗФПО Вінницької області на тему “ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ НАПРЯМІВ РОБОТИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ”

15 травня на базі КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся семінар заступників директорів з навчальної роботи ЗФПО Вінницької області на тему «ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ НАПРЯМІВ РОБОТИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ. З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ Костянтин Францович. Керівник закладу відмітив актуальність даної теми та підкреслив важливість роботи заступника…

15 травня на базі КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся семінар заступників директорів з навчальної роботи ЗФПО Вінницької області на тему «ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ НАПРЯМІВ РОБОТИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ Костянтин Францович. Керівник закладу відмітив актуальність даної теми та підкреслив важливість роботи заступника директора КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» КОГУТЮК Оксани Василівни. Оцінив українців, як унікальну націю, що вправно працює у надскладних умовах.

З побажаннями плідної співпраці та вагомих здобутків продовжила мову   кандидат педагогічних наук, методист базового закладу фахової передвищої освіти Вінницької області, Вінницький технічний фаховий коледж МОТОРНА Леся Володимирівна. Вона підкреслила важливість таких зустрічей, зауваживши, що всупереч наявним перешкодам українська освіта обов’язково повинна  розвиватися.

Охоче долучилася до привітання ЗАБРОДІНА Лілія Олександрівна, голова обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи ЗФПО Вінницької області, подякувала організаторам за ініціативу та запрошення й побажала учасникам  плідної праці, результативного обміну думками і досягнення поставленої мети.

Надзвичайно зацікавило учасників науково-теоретичне обгрунтування теми методичного об’єднання , детальний аналіз питання «Ліцензування та атестація закладів освіти», що підняла його до розгляду ШУЛІКА Наталія Іванівна, головний спеціаліст Департаменту гуманітарної політики.

 Організатори семінару (КОГУТЮК Оксана Василівна, заступник директора КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» та МЕДВЕДЄВ Роман Петрович, асистент кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»  ) поділилися з колегами досвідом навчального закладу з питання «Організація освітнього процесу коледжу в умовах змішаного навчання з використанням інструментів Google Workspace for Education

Так, як  новим трендом у сфері вищої освіти в Україні є дуальна форма навчання, головною метою якої є підвищення конкурентноспроможності випускників ВНЗ, БІЛОУС Валентина Іванівна, заступник директора з навчальної роботи ВСП Чернятинський коледж ВНАУ,  науково, інформативно  та обґрунтовано висвітила тему «Дуальна освіта – розвиток та перспективи».

Цікаву інформацію з виступу слухачі отримали від ДОВГАНЬ Діани Юріївни, заступника директора з навчальної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Вінницького технічного фахового коледжу, вона поділилася досвідом проведення акредитаційної експертизи в закладі.

Підсумувавши  зустріч, МОТОРНА Леся Володимирівна, схвально оцінила роботу учасників семінару та їх колективів, подякувала організаторам за цікавий, високоякісний,  продуктивний захід, відмітила високий методичний рівень, змістовність, наукову обґрунтованість  та  побажала подальшої взаємної співпраці.