Виховний захід з національно-патріотичного виховання «В єдності – сила народу» (до Дня Соборності України)

02 лютого 2023 року в Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся виховний захід з національно-патріотичного виховання «В єдності – сила народу» (до Дня Соборності України) (організатор заходу – куратор 11-Ф(б) групи, викладач «Захисту України» Валентин Миколайович Свинарчук). Щирі та теплі слова вдячності висловлюємо концертній бригаді Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України,…

Щирі та теплі слова вдячності висловлюємо концертній бригаді Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України, яка вразила своїм творчим, патріотичним та емоційно вибуховим виконанням музичних творів. Захід пройшов в урочистій і водночас зворушливій, емоційній атмосфері. На завершення учасники концерту і глядачі під бурхливі оплески виконали сучасний патріотичний хіт «Рідна Україна переможе!», який запалив серця і душі незламних переможним вогнем єдності, соборності.