Творчий конкурс з іноземних мов серед студентів закладаів ФПО області «Світ мов та мови світу»

17 листопада в рамках проведення Обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов закладаів ФПО Вінницької області, на базі Комунального закладу вищої освіти “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” відбувся творчий конкурс з іноземних мов серед студентів закладаів ФПО області “Світ мов та мови світу”. Конкурс складався з двох етапів, під час першого студенти мали змогу презентувати усні доповіді з…

Конкурс складався з двох етапів, під час першого студенти мали змогу презентувати усні доповіді з тематики конкурсу, а під час другого позмагатись у фонетико-орфографічному конкурсу “Spelling Bee”.

У заході взяли участь студенти з 24 закладів.

І ми вітаємо переможців конкурсу!

Андрущенко Гліб (Вінницький технічний фаховий коледж) – І місце;

Дода Анна (Вінницький технічний фаховий коледж), Матвійчук Костянтин (ВСП “Вінницький фаховий коледж НУХТ”), Фаб’янський Дмитро (Вінницький технічний фаховий коледж), Коробейнікова Ольга (ВСП “Вінницький фаховий коледж НУХТ”) – ІІ місце;

Ліщинський Вадим (Вінницький технічний фаховий коледж), Демчик Назарій (Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА), Каладай Володимир (Вінницький фаховий транспортний коледж), Поліщук Ірина (ВСП “Вінницький фаховий коледж НУХТ”), Самойлюк Вікторія (ВСП “Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ”) – ІІІ місце.

БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!