Вічно житиме в наших серцях світла пам’ять про подвиг Героїв, що не повернулися з поля бою…

Саме тому 05 грудня 2023 р. в стінах Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» студенти факультету педагогіки та фінансово-економічної діяльності провели лінійку вшанування пам’яті студентів та випускників нашого закладу, які стали на захист України у перші дні війни з російськими окупантами і полягли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. На…

Саме тому 05 грудня 2023 р. в стінах Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» студенти факультету педагогіки та фінансово-економічної діяльності провели лінійку вшанування пам’яті студентів та випускників нашого закладу, які стали на захист України у перші дні війни з російськими окупантами і полягли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

На урочистості зібралися студенти, викладачі, адміністрація навчального закладу та запрошені члени родин полеглих. В атмосфері смутку і туги до присутніх звернувся директор коледжу Костянтин Францович Войцехівський. «Сучасні події порушують усі гуманні принципи нашого суспільства, невимовний жаль пронизує душу, коли усвідомлюєш, що гинуть молоді люди, які лише розпочали свою життєву дорогу. Усі, чиї портрети на Стіні пам’яті, були студентами коледжу. Це справжні українці, патріоти нашої держави», – сказав очільник закладу.

Дорогими серцю спогадами про свого чоловіка поділилася дружина Віталія Гнатовського, Юлія, яка приїхала на урочистості з маленькою донечкою Меланією. Юлія розповіла про мрії та плани Віталія на життя, які не здійснилися через війну, про те, як він потрапив на фронт, як захищав Бучу в перші дні повномасштабного вторгнення ворога, як був важко поранений… … Вона подякувала за те, що в закладі, у якому навчався її Віталій, буде завжди жити пам’ять про Героїв цієї війни.

Кожне слово, що прозвучало на урочистостях, було наповнене жалем, втратою, горем, слізьми… А Гімн України та хвилина мовчання підсилили цю емоційну атмосферу. Пісня «Журавлі» у виконанні викладачів Наталії Балинської та Світлани Іскри завершили це сумне дійство.

Стіна пам’яті оформлена у центральному корпусі навчального закладу. Десять портретів молодих чоловіків – воїнів Максима Камінського, Віталія Гнатовського, Богдана Яценка, Олександра Мельника, Віталія Рум’янцева, Юрія Дяченка, Дмитра Бабія, Володимира Даценка, Богдана Булеги, Володимира Добровольського нагадують про біль і скорботу…

Десять лампадок запалили як свідчення вічної шани та глибокої скорботи за загиблими Героями.