Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД»

21 березня на базі КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД». Організаторами конференції стала команда викладачів кафедри теорії та методики музичного виховання : к.п.н., декан факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва, голова організаційного комітету АГЕЙКІНА-СТАРЧЕНКО Т. В ; к.п.н. , організатор конференції ЧОРНА Н. Б.; к. мистецтв., модератор конференції ІСКРА С. І.; магістр музичного мистецтва, секретар конференції. МЕЛЬНИК Г. О.
Метою конференції було обговорення актуальних проблем музичного виховання в Україні та світі; обмін методичними та практичними напрацюваннями вчителів музичного мистецтва ЗЗСО та музичних керівників ЗДО.
Конференція зібрала тих небайдужих, хто вболіває за розвиток спеціальності «Середня освіта (Музичне мистецтво)», яка має велике значення у музичному вихованні молодого покоління. Так, її гостями стали педагоги з різних куточків України і не тільки.
З вітальним словом виступив директор коледжу ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ Костянтин Францович .
Хедлайнер – МОРОЗ Маяй Олександрівна – доктор педагогічних наук, дійсна членкиня Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», членкиня ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян», декан гуманітарно-педагогічного факультету КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» висвітила проблеми музично-педагогічної підготовки у закладах вищої освіти.
Спікери: ГУМІНСЬКА Оксана Олексіївна – к.п.н., доцент кафедри історії, теорії музики та методики музичного виховання Рівненського державного гуманітарного університету познайомила з творчою взаємодією здобувачів вищої освіти та вчителів музичного мистецтва в наукових колективах РОІППО та РДГУ.
Олена ГЛІКМАН – засновниця благодійної організації «Umbrella of Ukrainian Hope» (США) презентувала інноваційну Програму ABC School of Goodness : етико-психологічного виховання дітей України.
БОДНАР Галина Мар՚янівна – керівник дитячого колективу «Соловейки» м. Філадельфія (США) поділилася з досвідом музичного виховання молодого покоління у США.
КОЛОСОВА Наталія Миколаївна – вчитель вищої категорії, вчитель-методист КЗ «Вінницький ліцей №16» ознайомила з інноваційною методикою використання арт-педагогіки у Новій українській школі.
ТКАЧ Ольга Володимирівна – музичний керівник КЗ «Дошкільний Навчальний Заклад № 27» відкрила секрети розвитку музичних здібностей у дітей дошкільного віку засобами логоритміки.
ГАВРИЛЮК Оксана Анатоліївна – к.п.н., доцент кафедри теорії та методики музичного виховання КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» познайомила з художньо-педагогічними технологіями, які можна використовувати на уроках інтегрованого курсу «Мистецтво».
ДОГУНЕК Людвіг Іванович – український музичний педагог, Відмінник освіти України, чеський освітянин, учитель року Пардубіцького краю (Чехія), активний член української громади Пардубіцького та Кралевоградецького країв підготував доповідь : «Секрети професійної успішності музичного педагога»
Усього було зареєстровано близько ста учасників.
Щиро вдячні усім гостям за активну участь та сподіваємося на подальшу взаємну співпрацю!