Виховна година на тему: «Мій рідний край – моя батьківщина»

31-Д група, куратор  Галущенко Валентина Григорівна. Студенткою  Атаманенко Веронікою  був проведений виховний захід на тему: «Мій рідний край-моя батьківщина» Студентка детально розповіла про рідне своє село. Вона підняла архівні дані про виникнення села Глинськ (1145р.) особливості його адміністративної приналежності  в різні часи. Розповіла про своїх односельців,їх заняття,їх працьовитість й порядність. Згадала,які учбові заклади з угоджувались…

31-Д група, куратор  Галущенко Валентина Григорівна.

Студентка детально розповіла про рідне своє село. Вона підняла архівні дані про виникнення села Глинськ (1145р.) особливості його адміністративної приналежності  в різні часи. Розповіла про своїх односельців,їх заняття,їх працьовитість й порядність. Згадала,які учбові заклади з угоджувались і існували у Глинську,які старовинні храми були побудовані хліборобами села. Розповіла про чарівну українську природу Глинська. Все це супроводжувалось демонстрацією фото документів.

Студенти з увагою прослухали цікавий матеріал.