Викладач Федчишина Т.Л. спільно із бібліотекаркою коледжу Конічек Т.Ю. провели занняття з основ наукових досліджень

Проведення наукових досліджень зі спеціальності Дошкільна освіта вимагає відповідного інформаційного забезпечення. Викладач Федчишина Т.Л. спільно із бібліотекаркою коледжу Конічек Т.Ю. провели занняття з основ наукових досліджень для 41-Д групи у бібліотеці. Тетяна Юліївна проаналізувала студентам, що інформаційне забезпечення – це сукупність інформації та способів її пошуку, обробки, накопичення, збереження, систематизації та узагальнення з метою використання…

Проведення наукових досліджень зі спеціальності Дошкільна освіта вимагає відповідного інформаційного забезпечення. Викладач Федчишина Т.Л. спільно із бібліотекаркою коледжу Конічек Т.Ю. провели занняття з основ наукових досліджень для 41-Д групи у бібліотеці. Тетяна Юліївна проаналізувала студентам, що інформаційне забезпечення – це сукупність інформації та способів її пошуку, обробки, накопичення, збереження, систематизації та узагальнення з метою використання в процесі наукового дослідження. Познайомила із відділами бібліотеки та видами каталогів.

Тетяна Леонідівна акцентувала увагу на фахових періодичних виданнях, які студенти зможуть використовувати під час переддипломної практики, під час написання випускної кваліфікаційної роботи. Можуть друкувати свої статті. Студенти повправлялись працювати із різними видами каталогів.

Щира подяка бібліотекарям коледжу за тематичні виставки. Щира подяка Тетяні Конічек.