Загальноколеджний кіномарафон триває

15 березня з ініціативи декана філологічного факультету Марценюк О. Г. студенти й викладачі філологічного факультету та факультету педагогіки та фінансово-економічної діяльності спільно відвідали кінотеатр “Родина”, щоб ознайомитися з українським 3D-мультфільмом “Мавка. Лісова пісня”. Хочемо відзначити враження всіх глядачів: колоритні образи народної міфології вражають, занурюючи у світ магії. Уже з перших кадрів охоплює шалена гордість: цей…

Хочемо відзначити враження всіх глядачів: колоритні образи народної міфології вражають, занурюючи у світ магії. Уже з перших кадрів охоплює шалена гордість: цей неймовірний мультфільм зняли українці за мотивами однойменної драми-феєрії Лесі Українки – однієї з найвагоміших жінок в українській культурі.

Сюжет тримає в напрузі:
✅Чи зможуть Мавка й Лукаш зупинити війну між людьми й Лісом?
✅Чи завадять вони Килині підкорити природу?
✅Чи врятують власну любов?

Сьогодні мультісторія “Мавка. Лісова пісня” у центрі уваги найбільшого європейського анімаційного форуму — Cartoon Movie 2023. Щиро рекомендуємо переглянути сімейний мультфільм і поринути в чарівний світ, щоб пізнати таємничі глибини душі Лісу

Окремо слова вдячності хочемо ал’дресуємо директору й працівникам кінотеатру “Родина” за допомогу в організації кіномарафону, приємну атмосферу й усмішки. Ви рятівний острів серед війни.