Засідання Вченої ради

31 жовтня 2022року в КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбулись вибори на заміщення вакантної посади декана факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва. У ході засідання Вченої ради коледжу була заслухана передвиборча програма кандидата на посаду декана факультету, кандидата педагогічних наук, Тетяни Володимирівни Агейкіної-Старченко. Кандидатка на посаду декана зокрема зазначила про місію і стратегію розвитку факультету, акцентувала…

31 жовтня 2022року в КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбулись вибори на заміщення вакантної посади декана факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва. У ході засідання Вченої ради коледжу була заслухана передвиборча програма кандидата на посаду декана факультету, кандидата педагогічних наук, Тетяни Володимирівни Агейкіної-Старченко. Кандидатка на посаду декана зокрема зазначила про місію і стратегію розвитку факультету, акцентувала увагу на перспективах у роботі усіх учасників освітнього процесу на факультеті. До обговорення кандидатки на посаду декана долучились і члени Вченої ради коледжу, а саме Руда Т.В., методист коледжу, Федчишина Т.Л., заступник декана факультету, Іскра С.І., завідувач кафедри, Сорочан М.П., соціальний педагог коледжу, Чорна Н.Б.

Агейкіна-Старченко Тетяна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, впродовж останнім часом виконувала обов’язки декана факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва. Має повну педагогічну освіту – вчитель музики; магістр педагогічної освіти – викладач університетів та вищих навчальних закладів, кандидат педагогічних наук, захистила дисертацію на тему: «Педагогічні умови підвищення кваліфікації вчителів мистецьких дисциплін у системі післядипломної освіти» зі спеціальності «теорія і методика професійної освіти». Результати науково-дослідної роботи представлені в багатьох Всеукраїнських та міжнародних публікаціях й апробовані під час участі у конференціях. Тетяна Володимирівна пройшла стажування в одному з провідних національних ВНЗ Чехії за темою «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології на прикладі підготовки бакалаврів та магістрів», вона є член Журі та оргкомітету Регіонального конкурсу вокальної та інструментальної виконавської майстерності «Струни Поділля», обласного конкурсу дитячих хорових колективів у номінації «Загальноосвітні школи» з нагоди 140-річчя від дня народження М.Леонтовича. Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою МОН України, зайняла 1-ше місце у ІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2001», зайняла призове місце в обласному конкурсі «Жінка України»

Вибори на заміщення вакантної посади декана факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва були організовані та проведені відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та методичних рекомендацій щодо обрання очільника факультету. Голова конкурсної комісії, т.в.о директора коледжу, Когутюк О.В. зазначила, що рішенням комісії та наказом по коледжу кандидатка на посаду декана Агейкіна-Старченко Т.В. допущена до виборів, після заслуховування передвиборчої програми Тетяни Володимирівни, обговорення кандидатури членами Вченої ради коледжу, Голова Вченої ради коледжу, к.пед.н., доц.. Марценюк О.Г. поставила на голосування про включення до Бюлетню для голосування кандидатуру Агейкіної-Старченко Т.В., була обрана лічильна комісія, яка по завершенню таємного голосування, оголосила про результати виборів, які становили 100% відданих голосів «За» кандидатуру Тетяни Володимирівни.

Вітаємо нового декана факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва кандидата педагогічних наук Тетяну Володимирівну Агейкіну-Старченко з обранням на посаду і зичимо натхнення, наснаги та втілення запланованого на благо факультету задля процвітання коледжу у мирній Україні!