Звернення директора

Шановні вступники!
Вітаю Вас на вебсторінці Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» – одного з найпотужніших навчальних закладів Вінниччини та України!

Вітаю Вас на вебсторінці Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» – одного з найпотужніших навчальних закладів Вінниччини та України!

Зараз перед Вами стоїть важливе та відповідальне завдання – обрати професію, яка забезпечить щасливе майбутнє, стане підґрунтям для подальших успіхів і перемог. А тут найголовніше – не схибити, прийняти осмислене рішення.

Маємо надію, що інтерес до нашої вебсторінки викликаний бажанням стати частинкою дружньої коледжної родини. На сайті закладу можна ознайомитися з усіма напрямами нашої діяльності, сформувати чітке уявлення про коледж.  

Ми запрошуємо на навчання всіх потенційних вступників, які прагнуть здобути високе звання «педагог» та належний соціальний статус. Адже професія вчителя дається від Бога, а всі інші –  від учителя. Варто відзначити, що заклад здійснює підготовку студентів не лише за педагогічними спеціальностями. З 2004 року коледж готує ще й діловодів та фінансистів.

Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» уже давно став упізнаваним брендом. Він славиться своєю 90-річною історією, академічними традиціями, які підтримуються та збагачуються повсякчас. Коледж цілеспрямовано працює над реалізацією пріоритетів державної політики у сфері вищої та фахової передвищої освіти, утверджує у своїй практиці інноваційні технології навчання й виховання, забезпечує формування професійної компетенції майбутнього вчителя – людини високої культури, здатної до творчої праці та професійного розвитку.

Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» має ліцензії для надання високоякісних освітніх послуг  за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра та освітнім ступенем бакалавра за такими спеціальностями: 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), 014.02 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська)), 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), 015 Професійна освіта (Цифрові технології), 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, 035.041 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська), 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок. Значна частина студентів навчаються за рахунок коштів регіонального замовлення.

Наш коледж динамічно розвивається, має потужну матеріально-технічну базу. В освітньому процесі широко використовуються кабінети та лабораторії, обладнані новітньою комп’ютерною технікою й мультимедійними засобами.  Для задоволення потреб студентів облаштований також сучасний стадіон. У закладі функціонують різноманітні студентські гуртки, підтримуються творчі, театрально-мистецькі, літературні ініціативи студентів та викладачів.

Кожен навчальний заклад славний не числом, а досягненнями своїх студентів. Гордістю коледжу є випускники, висококваліфіковані спеціалісти, які наразі успішно працюють за покликанням у сфері освіти, економіки, культури та політики. Упроваджуючи в життя набуті знання, випускники коледжу генерують сучасні ідеї, докладають максимум зусиль заради побудови світлого майбутнього України, підтверджують моральністю, культурою й сумлінням високоякісну марку своєї альма-матері. 

Переконаний, обравши Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», Ви не пошкодуєте, адже здобудете ґрунтовну освіту, побудуєте стартовий майданчик для подальшого розвитку кар’єри, а студентські роки згадуватимете із задоволенням та особливим теплом! Раджу продовжити своє знайомство з нашим закладом, завітавши за адресою: м. Вінниця, вул. Нагірна, 13.