Сьогодні, 20 квітня, на базі нашого навчального закладу відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна лінгводидактика в початковій школі: проблеми, пошуки, здобутки». Усупереч складним життєвим обставинам, до роботи конференції долучилися представники 16 навчальних закладів, серед яких Національний університет “Острозька академія”, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка, Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського, Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини, Державний податковий університет (м. Ірпінь), Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Комунальний заклад вищої освіти “Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського”, Кременчуцький педагогічний коледж імені А. С. Макаренка, Комунальний заклад “Вінницький ліцей #22”, Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #246 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови, Кацмазівська філія І-ІІ ступенів Станіславчицької ОЗЗСО, Обласний науковий ліцей-інтернат Комунального закладу вищої освіти “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж”.З вітальним словом до учасників науково-практичного заходу звернулися заступник директора з наукової роботи, док. філол. наук Войцехівська Н. К., декан філологічного факультету, канд. філол. наук Похилюк О. М., завідувач кафедри української філології, канд. філол. наук Скрипник Н. І. На пленарному засіданні 10 учасників конференції виголосили результати власних лінгвістико-педагогічних досліджень. Дякуємо адміністрації закладу в особі директора коледжу Войцехівського К. Ф. та провідного методиста коледжу Рудої Т. В. за можливість реалізовувати творчі задуми навіть у такий надскладний час для країни. Дякуємо Похилюк О. М., яка започаткувала традицію проведення конференції, голові організаційного комітету Скрипник Н. І., членам кафедр української філології, германської та слов’янської філології, зарубіжної літератури та основ риторики, шкільної педагогіки та окремих методик за плідну працю. Висловлюємо щиру подяку всім учасникам, викладачам і студентам, адже спільно ми продовжуємо тримати освітній і науковий фронти.