КЗВО «Вінницький
гуманітарно-педагогічний коледж»
Виховна робота
РЕЗЮМЕ
заступника директора з виховної роботи
Комунального закладу вищої освіти
«Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»
Турлюк Світлани Вікторівни
Дата нароодження: 19 жовтня 1970 року
Місце народження: с. Гурівці Козятинського району Вінницької області.
Освіта:
1985 – 1989 рр. – Вінницьке педагогічне училище, спеціальність «Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи», кваліфікація «Вчитель початкових класів, вихователь».
1989 – 1994 рр. – Вінницький державний педагогічний інститут, спеціальність «Російська мова і література», кваліфікація «Учитель російської мови і літератури».
1995 – 2000 рр. – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, спеціальність «Українська мова і література», кваліфікація «Вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури».
2010 – 2011 рр. – Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти», спеціальність «Педагогіка вищої школи», кваліфікація «Викладач університетів та вищих навчальних закладів».
Досвід роботи:
З 15 серпня 1995 року по 02 січня 1995 року – вчитель початкових класів загальноосвітньої школи № 32 м. Вінниці.
З 03 січня 1995 року – лаборант, голова профкому студентів Вінницького педагогічного училища.
З 01 вересня 2001 року переведена на посаду викладача української мови та літератури Училища Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
З 01 вересня 2007 року призначена на посаду завідувача гуманітарно-фінансового відділення Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, перейменованого в 2019 році на відділення фінансово-економічної та інформаційної діяльності Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», яке очолюю до сьогодні.
Виконувала обов’язки куратора групи на різних відділеннях: дошкільному (2000 – 2004 рр.), музично-педагогічному (2004 – 2008 рр.), гуманітарно-фінансовому (2008 – 2009 рр.), шкільному (2010 – 2014 рр.) – та на філологічному факультеті (2018 – 2020 рр.).
Впродовж усього періоду роботи в закладі освіти брала активну участь у формуванні контингенту студентів, спочатку як технічний секретар, а в 2006-2009, 2013-2016, 2017-2021 рр. як відповідальний секретар Приймальної комісії.
З 2000 року і до сьогодні – секретар педагогічної ради.
З 2014 р. по 2017 р. – голова методичного об’єднання завідувачів відділень технікумів і коледжів.
Відзнаки і нагороди:
- нагрудний знак «Відмінник освіти України» (2011 р.);
- нагрудний знак «За заслуги. ІІ ступеня» (2016 р.)
- Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2008 р., 2020 р.);
- Почесна грамота Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради (2020 р.)
- Почесні грамоти Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (2005 р., 2012 р.);
- Почесна грамота Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (2020 р.)
- Почесна грамота Вінницької міської ради (2006 р.);
- Грамота адміністрації та профспілкового комітету Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (2012 р.).
Загальний стаж роботи 29 років, педагогічний стаж – 23 роки, стаж безпосередньої роботи у коледжі – 28 років.
Родинний стан: вдова.
Поселення та проживання у гуртожитках здійснюється відповідно до Примірного Положення про користування гуртожитками затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 498.
У власності Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» знаходяться два гуртожитки.
Гуртожитки № 1 та № 2 коридорного типу побудови із загальними приміщеннями побутового (кухні) та санітарно-гігієнічного (туалети, кімнати для вмивання, душові, тощо) призначення. Житлова площа гуртожитків розрахована на 300 ліжко-місць. Житлові кімнати гуртожитків № 1 та № 2 розраховані на 2, 3, 4, 5 та 6 ліжко місць.
Матеріально-технічна база двох гуртожитків відповідає діючим нормативним актам щодо забезпечення належних побутових та санітарно-гігієнічних умов проживання, навчання і відпочинку здобувачів освіти. У всіх гуртожитках забезпечується належний тепловий режим, щоденно подається гаряча вода у душові кабіни.
Опалення гуртожитків здійснюється від власної автономної котельні, яка обладнана сучасними економними котлами опалення і системами нагрівання води.
Освітлення житлових кімнат та приміщень загального користування відповідає гігієнічним нормам.
Житлові кімнати двох гуртожитків знаходяться у задовільному стані, укомплектовані необхідними меблями та інвентарем.
У кожному гуртожитку, залежно від кількості мешканців, виділено та обладнано достатню кількість приміщень санітарно-гігієнічного (кімната для вмивання, кімнати гігієни, туалети, душові, пральні) та побутового (кухні, кімнати для зберігання речей) призначення.
Приміщення санітарно-гігієнічного та побутового призначення гуртожитків капітально відремонтовані, оснащені меблями, побутовою технікою, сантехнічним та іншим інвентарем відповідно до чинних санітарних норм та правил утримання гуртожитків.
Приміщення для прання у гуртожитках укомплектовані пральними машинами-автоматами.
У гуртожитку № 1 розміщена бібліотека, виділено і обладнано тренажерами приміщення для занять спортом.
Гуртожитки підключені до широкосмугового інтернету, послуга надається через кабельне з’єднання та WiFi.
Гуртожитки забезпечені достатньою кількістю постільних комплектів (матраци, ковдри, подушки, покривала) та постільною білизною.
Пропускний режим гуртожитків забезпечується черговими вахтерами. Гуртожитки відвідують куратори академічних груп, проводять виховну роботу, контролюють санітарний стан кімнат та санітарно-побутові умови проживання та відпочинку студентів.
УМОВИ ПОСЕЛЕННЯ ТА ПІЛЬГОВОЇ ОПЛАТИ ЗА ПРОЖИВАННЯ В СТУДЕНТСЬКОМУ ГУРТОЖИТКУ
Поселення до гуртожитків здійснюється відповідно до «Положення про студентський гуртожиток Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу», затвердженого рішенням Вченої ради коледжу від 30 серпня 2021 року.
Позачергово (обов’язково) забезпечуються ліжко-місцем у гуртожитках коледжу вступники та студенти денної форми здобуття освіти з числа:
– дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків (зі змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 №587 «Про поліпшення виховання, навчання та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків»);
– осіб, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право.
Першочерговому поселенню підлягають такі категорії вступників та здобувачів освіти:
1) особи, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, згідно ч. 12 с. 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правового режиму на тимчасово окупованій території України»;
2) особи з інвалідністю І та ІІ груп і діти-інваліди віком до 18 років (відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»);
3) особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право: – учасники бойових дій; – діти, один з батьків яких загинув чи пропав безвісти у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів; – діти, один з батьків яких загинув під час акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час акцій громадянського протесту; – діти учасників бойових дій;
4) особи, батьки яких є шахтарями та мають стаж підземної роботи не менше 15 років або загинули в результаті нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами І або ІІ групи відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці»;
5) особи з малозабезпечених родин;
6) особи з багатодітних родин;
7) особам, у яких один з батьків помер (загинув).
Інформація щодо організації роботи з надання пільги з оплати за проживання в гуртожитку коледжу.
Для отримання пільги на проживання у гуртожитку при поселенні на новий навчальний рік студенти зазначених нижче пільгових категорій подають соціальному педагогу заяви на ім’я директора з пакетом документів за переліком, що додається.
Студенти, які вже отримували зазначену пільгу раніше, подають лише заяву, а всі інші – заяву з пакетом документів.
У разі коли особа, яка претендує на отримання пільги, є неповнолітньою, заява подається особою, яка в установленому законом порядку представляє її інтереси.
Перелік категорій студентів денної форми навчання (держзамовлення і контракт) та документів для надання їм пільги з оплати за проживання у гуртожитку:
- Особи, визнані учасниками бойових дій – безоплатне проживання в студентському гуртожитку:
- заява, завізована директором коледжу;
- копія паспорту громадянина України;
- копія посвідчення часника бойових дій, виданого відповідно до постанови КМУ від 20 серпня 2014 р. № 413.
- Особи з інвалідністю внаслідок війни – безоплатне проживання в студентському гуртожитку:
- заява, завізована директором коледжу;
- копія паспорту громадянина України;
- копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, виданого відповідно до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302.
- Особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності – безоплатне проживання в студентському гуртожитку:
- заява, завізована директором коледжу;
- копія паспорту громадянина України;
- копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності встановленого зразка, видане відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 р. № 119 «Деякі питання соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності».
- Діти осіб, визнаних учасниками бойових дій – безоплатне проживання в студентському гуртожитку:
- заява, завізована директором коледжу;
- копія паспорту громадянина України;
- свідоцтво про народження дитини;
- копія посвідчення учасника бойових дій (батька або матері) встановленого зразка.
- Діти осіб з інвалідністю внаслідок війни – безоплатне проживання в студентському гуртожитку:
- заява, завізована директором коледжу;
- копія паспорту громадянина України;
- свідоцтво про народження дитини;
- копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни (батька або матері) встановленого зразка.
- Діти осіб, визнаних постраждалими учасниками Революції Гідності – безоплатне проживання в студентському гуртожитку:
- заява, завізована директором коледжу;
- копія паспорту громадянина України;
- свідоцтво про народження дитини;
- копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності (батька або матері) встановленого зразка.
- Діти, один з батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях – безоплатне проживання в студентському гуртожитку:
- заява, завізована директором коледжу;
- копія паспорту громадянина України;
- свідоцтво про народження дитини;
- копія посвідчення члена сім’ї загиблого (дітям загиблих осіб до досягнення ними 16-річного віку – довідка, що видається матері або іншому повнолітньому члену сім’ї загиблої особи, або опікуну), видане відповідно до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302.
- Діти осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, а також дітям осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності – безоплатне проживання в студентському гуртожитку:
- заява, завізована директором коледжу;
- копія паспорту громадянина України;
- свідоцтво про народження дитини;
- копія посвідчення члена сім’ї загиблого (дітям загиблих осіб до досягнення ними 16-річного віку – довідка, що видається матері або іншому повнолітньому члену сім’ї загиблої особи, або опікуну), видане відповідно до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302.
Поселення та проживання у гуртожитках здійснюється відповідно до Примірного Положення про користування гуртожитками затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 498.
У власності Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» знаходяться два гуртожитки.
Гуртожитки № 1 та № 2 коридорного типу побудови із загальними приміщеннями побутового (кухні) та санітарно-гігієнічного (туалети, кімнати для вмивання, душові, тощо) призначення. Житлова площа гуртожитків розрахована на 300 ліжко-місць. Житлові кімнати гуртожитків № 1 та № 2 розраховані на 2, 3, 4, 5 та 6 ліжко місць.
Матеріально-технічна база двох гуртожитків відповідає діючим нормативним актам щодо забезпечення належних побутових та санітарно-гігієнічних умов проживання, навчання і відпочинку здобувачів освіти. У всіх гуртожитках забезпечується належний тепловий режим, щоденно подається гаряча вода у душові кабіни.
Опалення гуртожитків здійснюється від власної автономної котельні, яка обладнана сучасними економними котлами опалення і системами нагрівання води.
Освітлення житлових кімнат та приміщень загального користування відповідає гігієнічним нормам.
Житлові кімнати двох гуртожитків знаходяться у задовільному стані, укомплектовані необхідними меблями та інвентарем.
У кожному гуртожитку, залежно від кількості мешканців, виділено та обладнано достатню кількість приміщень санітарно-гігієнічного (кімната для вмивання, кімнати гігієни, туалети, душові, пральні) та побутового (кухні, кімнати для зберігання речей) призначення.
Приміщення санітарно-гігієнічного та побутового призначення гуртожитків капітально відремонтовані, оснащені меблями, побутовою технікою, сантехнічним та іншим інвентарем відповідно до чинних санітарних норм та правил утримання гуртожитків.
Приміщення для прання у гуртожитках укомплектовані пральними машинами-автоматами.
У гуртожитку № 1 розміщена бібліотека, виділено і обладнано тренажерами приміщення для занять спортом.
Гуртожитки підключені до широкосмугового інтернету, послуга надається через кабельне з’єднання та WiFi.
Гуртожитки забезпечені достатньою кількістю постільних комплектів (матраци, ковдри, подушки, покривала) та постільною білизною.
Пропускний режим гуртожитків забезпечується черговими вахтерами. Гуртожитки відвідують куратори академічних груп, проводять виховну роботу, контролюють санітарний стан кімнат та санітарно-побутові умови проживання та відпочинку студентів.