День відкритих дверей

У суботу, 25 березня, ми радо вітали майбутніх вступників у стінах нашого навчального закладу. У межах Дня відкритих дверей вступники та їхні батьки познайомилися з адміністрацією закладу. Зі вступним словом до присутніх звернувся Войцехівський К. Ф. – директор коледжу, Відмінник освіти України, нагороджений нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України “Антон Макаренко”,“Василь Сухомлинський” , відзнакою…

“Василь Сухомлинський” , відзнакою Президента України – ювілейна медаль “25 років незалежності України” . Особливості вступної кампанії 2023 розповіла Белінська Ю. О., відповідальний секретар Приймальної комісії, яка для зручності розробила профорієнтаційну листівку з зазначенням спеціальностей, вступних випробувань та часових рамок етапів вступної програми. Павлюк Л. П., завідувач підготочих курсів, зорієнтувала, як цьогоріч заплановано підготовку до вступних випробувань у коледжі.

Художніми номерами вражали публіку наші талановиті студенти. Катерина Любчик чарувала проникливим виконанням на бандурі твору Ігора Гайденка “Старий млинок”. Вихованці студії естрадного співу “АРТНОВА”, Ольга Чорнокозинська та Валерія Капущенко, лауреати І ступеню багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, закликали зал до мотивації патріотичною композицією на слова та музику TamerlanAlena “Вставай, моя Україна!” (художній керівник – Наталя Балинська). Неймовірну акробатичну композицію презентували майстри спорту, багаторазові чемпіони та призери різноманітних міжнародних та всеукраїнських змагань Ангеліна Чернявська та Рузанна Вечерук.

Викладачі закладу Назарій Давидовський та Йосип Машталяр з незабутнім романом власним прикладом демонстрували рівень професійної майстерності наших педагогів.

Фінальним акордом святкової частини став виступ лауреата та дипломанта хорових конкурсів Народну жіночу хорову капелу “Соломія” . “Намалюю тобі зорі, слова та музика Тіни Кароль, аранжування – Андрій Бондар, художній керівник – Назарій Давидовський.

Після завершення офіційної частини вступники з батьками мали можливість ближче поспілкуватися з деканами факультетів: Майданик О. В. – деканом факультету педагогіки та фінансово-економічної діяльності, к. пед. н. , спеціалістом вищої категорії, викладачем-методистом , Марценюк О. Г – деканом філологічного факультету, к. пед. н., доц., спеціалістом
вищої категорії, викладачем-методистом, Агейкіною-Старченко Т. В. – деканом факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва, к. пед. н., спеціалістом
вищої категорії,
викладачем-методистом.

Щиро віримо, що саме така спрагла до знань молодь збудує Україну майбутнього – вільну, самобутню, незламну, відкриту до нових досвідів та експериментів.»