Первинна профспілкова організація студентів КЗВО “ВГПК”


Первинна профспілкова організація студентів Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» є добровільним об’єднанням членів профспілки, студентів Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, метою якої є представництво, здійснення та захист соціально-економічних, учбових прав та інтересів членів профспілки. Діяльність організації здійснюється згідно чинного законодавства України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статуту профспілки працівників освіти і науки України, Статуту Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

Студентська профспілкова організація коледжу неодноразово висловлювала свій протест щодо зниження соціальних гарантій та утисків прав молоді, яка навчається. Ми виходили на мітинги, пікетували  Верховну Раду та Кабінет міністрів , подавали петиції до Президента.

Профспілкова організація коледжу закликає  підтримувати студентські ініціативи щодо захисту прав та свобод студентів.

Профспілка коледжу – це добровільна, неприбуткова громадська організація, що об’єднує працівників та студентів навчального закладу для захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів.

Свою діяльність профспілка організовує на демократичних засадах та принципах, згідно з Положенням про первинну профспілкову організацію коледжу,  статутом профспілки працівників України, постанов вищих профспілкових органів.

Співпраця між адміністрацією коледжу та профспілковою організацією здійснюється через колективний договір.

Основними напрямками діяльності профспілки є:

 1. здійснення соціального та правового захисту;
 2. організація відпочинку, оздоровлення та санаторно-курортного лікування;
 3. здійснення громадського контролю за дотриманням належних умов праці та безпеки життєдіяльності працівників;
 4. надання індивідуальної, методичної та матеріальної допомоги працівникам та студентам.

Що мені дає профспілка?

Якщо ти дійсно знаєш, чого хочеш від життя, якщо ти прийшов у коледж, щоб стати дійсно гідним професіоналом, який може вигідно відрізнятися від інших на ринку праці, якщо ти хочеш провести час навчання в коледжі весело і яскраво – то Профспілка саме для тебе.

Член профспілки отримує:

Захист твоїх прав і представництво інтересів у відносинах з адміністрацією внз, викладачами, адміністрацією гуртожитків Тому, якщо ти зіткнувся з проблемами – приходь до нас, ми будемо шукати шляхи їх вирішення;.

Соціально-економічну та юридичну допомогу. Якщо ти опинився у важкій життєвій ситуації і тобі потрібна допомога юриста, то кожен член профспілки може абсолютно безкоштовно отримати юридичну консультацію. Студенти, які потрапили в скрутне матеріальне становище, можуть отримати матеріальну допомогу від профкому студентів;

Можливість весело провести час. Профком організовує безліч цікавих конкурсів, фестивалів, концертів, спортивних та інтелектуальних турнірів і змагань. Ти можеш взяти участь у вечірках, які спеціально проводяться тільки для студентів нашого коледжу;

Можливість стати лідером студентської спільноти. Профспілкові лідери – це люди, які керують усією профспілковою роботою в університеті. Це такі ж студенти, як і ти, які можуть проявити свої організаторські здібності та лідерські якості.

КУШКО ІГОР СЕРГІЙОВИЧ

ГОЛОВА ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СТУДЕНТІВ КЗВО “ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ”

аспірант кафедри публічного управління та адміністрування,Вінницький державний університет імені Михайла Коцюбинського

Освіта: історичний факультет, Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, закінчив магістратуру за спеціальністю «Історія. Правознавство» (2012 р), за кваліфікацією «Викладач історії. Вчитель правознавства». З 2019 року аспірант кафедри права і публічного управління, Факультету історії, права і публічного управління Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського.

Досвід професійної діяльності. Працював викладачем історії України у Гніванському професійно-технічному ліцеї ім. Двічі Героя Радянського Союзу Р. Я. Малиновського (2012-2014).  З вересня 2014 року – вихователь Обласного наукового ліцею-інтернату Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж». З 2016 році Голова Первинної профспілкової організації студентів Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

Сфера професійних інтересів. Здійснюю дослідження у сфері національно-патріотичного виховання; орієнтація на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізації навчально-виховного процесу.

Життєве кредо: Хочеш зробити добру справу – не стримуйся.

Професійне кредо: Донести до серця кожної дитини знання, досвід і практичні вміння.


СКЛАД ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СТУДЕНТІВ КЗВО “ВГПК”


Основні напрямки діяльності комісій Первинної профспілкової організації Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» :

Організаційно-масова комісія;

 • оформлення профспілкової документації, підготовка та проведення профспілкових зборів, конференцій;
 • організація та контроль за роботою профспілкових бюро факультетів коледжу;
 • контроль та створення інформації для всіх профспілкових стендів в університеті;
 • вирішення усіх питань, пов’язаних з роботою профспілкової організації і університеті;
 • проведення навчання профспілкового активу коледжу.

Житлово-побутова комісія;

 • організація поселення студентів в гуртожитки коледжу;
 • обстеження житлово-побутових умов проживання членів профспілки;
 • контроль по забезпеченню належних житлових умов проживання та побуту в студентських гуртожитках;
 • робота в комісії з питань поселення студентів в гуртожитки;

Навчально-виробнича комісія;

 • забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема стосовно організації навчального процесу;
 • забезпечення виконання студентами своїх обов’язків;
 • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
 • сприяння діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами;
 • організація співробітництва зі студентами інших вищих навчальних закладів і молодіжними організаціями;

Ревізійна комісія.

 • контроль за роботою профспілкового комітету, його комісій;
 • розгляд скарг, зауважень, вирішення конфліктних ситуацій.

Член навчально-виробничої комісії Первинної профспілкової організації студентів Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» Павло Зверько виборов бронзу на Чемпіонаті Світу з єдиноборств FISU «Туреччина»