Обласне методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області на тему «Головні аспекти національно-патріотичного виховання в гуртожитку».

25 квітня 2024р. в дружній та невимушеній атмосфері на базі КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбулося обласне методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області на тему «Головні аспекти національно-патріотичного виховання в гуртожитку».Метою проведення практичного семінару стало удосконалення нормативно-правової, управлінської та дидактичної компетентностей для успішної реалізації основних аспектів національно-патріотичного виховання мешканців…

25 квітня 2024р. в дружній та невимушеній атмосфері на базі КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбулося обласне методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області на тему «Головні аспекти національно-патріотичного виховання в гуртожитку».
Метою проведення практичного семінару стало удосконалення нормативно-правової, управлінської та дидактичної компетентностей для успішної реалізації основних аспектів національно-патріотичного виховання мешканців гуртожитків, підвищення кваліфікації та обмін досвідом заступників директорів з виховної роботи ЗФПО Вінницької області.
З вітальним словом зустріла гостей т.в.о. директора КОГУТЮК Оксана Василівна, яка подякувала присутнім за участь та побажала плідної співпраці.
Продовжила мову к.п.н., голова ОМО методистів та голів обласних методичних об’єднань закладів фахової передвищої освіти Вінницької області, методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області МОТОРНА Леся Володимирівна.
Приєднався до вітального слова і ВОЛКОТРУБ Аркадій Олексійович, голова ОМО заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області , заступник директора з виховної роботи ВСП «Чернятинський коледж ВНАУ».
Про головні аспекти національно-патріотичного виховання здобувачів освіти у студентському гуртожитку розповіла ТУРЛЮК Світлана Вікторівна, заступник директора з виховної роботи КЗВО “Вінницький гуманітарно- педагогічний коледж”, та запропонувала екскурсію навчальним закладом і гуртожитком, де гості мали змогу бачити умови, в яких здобувають освіту й проживають студенти. Цікавою й інформативною стала, запропонована до перегляду, презентація про студентське життя в гуртожитку.
Чуттєвий та пізнавальний захід «Жіноче обличчя історії України» вразив гостей методичного об’єднання. У доступній формі учасники висвітлили глядачеві нетрадиційний погляд на сучасні проблеми виховання патріотів.
Естетичне та емоційне задоволення отримали і від народних музичних творів, популярних пісень 60-х років, періоду відродження української культури. Майстерність наших артистів дозволила гостям «відчути музику серцем».
Продовжила роботу та поділилася досвідом національно-патріотичного виховання в гуртожитку заступник директора з виховної роботи ВСП «Ладижинський фаховий коледж» Мисько Олена Олександрівна.
Охоче розповів заступник директора з навчально-виховної роботи Погребищенського медичного фахового коледжу ПАНАСЮК Юрій Борисович про національно-патріотичне виховання студентів як фундамент для формування справжніх громадян та патріотів.
Тему національно- патріотичного виховання студентів в умовах війни висвітлила ДУДАР Наталія Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ВСП «Немирівський фаховий коледж будівництва, економіки та дизайну ВНАУ».
На позитивній ноті та з надією на подальшу співпрацю були підведені підсумки практичного семінару.
Щиро вдячні учасникам обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області за активність, творчість та бажання працювати!!!