Практичне заняття за темою : “Вибухонебезпечні речовини : алгоритм дій людини в умовах небезпеки для її життя”

За ініціативи ст.інспектора сектору ювенальної превенції Вінницького районного управління поліції капітана поліції Андрія Цимбалюка 26 вересня ц.р. у коледжі було проведене практичне заняття за темою : ” Вибухонебезпечні речовини : алгоритм дій людини в умовах небезпеки для її життя.” Дане заняття провели офіцери вибухотехнічної служби Головного управління національної поліції у Вінницькій області ст.інспектор, майор поліції…

За ініціативи ст.інспектора сектору ювенальної превенції Вінницького районного управління поліції капітана поліції Андрія Цимбалюка 26 вересня ц.р. у коледжі було проведене практичне заняття за темою : ” Вибухонебезпечні речовини : алгоритм дій людини в умовах небезпеки для її життя.”

Дане заняття провели офіцери вибухотехнічної служби Головного управління національної поліції у Вінницькій області ст.інспектор, майор поліції Микола Шутяк та інспектор, капітан Каріна Ковальчук. Офіцери поліції доступно і в зрозумілій формі пояснили студентам і викладачам, яку саме небезпеку несуть вибухові пристрої : міни, гранати, нерозірвані снаряди, тощо.Так сталося, що дане заняття як раз і проводилось в укритті коледжу під час “Повітряної тривоги”.