Засідання ОМО викладачів іноземних мов закладів ФПО Вінницької області: «Теорія та технології іншомовної освіти»

Вчора, 17 листопада, КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” вирвався з віртуального простору і нагадав про важливість живого спілкування, яке ніщо, навіть сучасні технологічні моживості, не може замінити. На базі коледжу відбулось чергове засідання ОМО викладачів іноземних мов закладів ФПО Вінницької області: «Теорія та технології іншомовної освіти». Захід відкрився пленарним засіданням з виконання гімну студентів латинською мовою…

Вчора, 17 листопада, КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” вирвався з віртуального простору і нагадав про важливість живого спілкування, яке ніщо, навіть сучасні технологічні моживості, не може замінити. На базі коледжу відбулось чергове засідання ОМО викладачів іноземних мов закладів ФПО Вінницької області: «Теорія та технології іншомовної освіти». Захід відкрився пленарним засіданням з виконання гімну студентів латинською мовою “Гаудеамус”, який був підготовлений під керівництвом викладача іноземних мов Жупанової О.І. З вітальним словом виступили директор коледжу Войцехівський К.Ф. та методист Ради директорів Моторна Л.В. На пленарному засіданні були представлені прикладні виступи: Крисак Л.В., Ліщина Н.Г., Марценюк О.Г.

У заході взяли участь 69 учасників з 25 закладів ФПО Вінницької області, які мали можливість відвідати лінійку майстер-класів.

  1.  Польсько-англійські перекладацькі студії (Рябошапка О. В., Мовчан Л. Г.)
  2. Покращуй свою німецьку мову (Слободянюк В. Ю., Завальнюк Я. М.)
  1. Грецька мовознавча студія (Литвинюк А. Б.)
  2. Тренажер з написання відкритого тестового завдання ЗНО з англійської мови (Юрченко М. В.)
  3. Іврит – мова, що ожила (Сорочан Карина Леонідівна, студентка групи 22ІМ)

Важливим блоком проведення ОМО був проведений студентський творчий конкурс з іноземних мов, у якому взяли участь 27 студентів з 18 закладів ФПО. Студенти виступали з доповідями та брали участь у фонетико-орфографічному конкурсі “Spelling Bee”.

Для всіх учасників це був незабутній досвід, який дав можливість попнити брак професійно-особистісного спілкування, обмін напрацюваннями: свій педагогічний досвід мали змогу представити Євграшина Л.П., Стрижалова О.А., Фальштинська Ю.В., Радудік О.Є., Бондарчук А.А.

Дякуємо усім учасникам, колегам, однодумцям! Нехай Ваші плани здійснюються і приносять плоди! Успіхів Вам усім!